Przydatne o SEO

Szybka wycena pozycjonowania
Zachęcamy do przygotowania kilku podstawowych informacji o Twojej działalności, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę pozycjonowania naprawdę szybko. Przede wszystkim do wyceny pozycjonowania będziemy chcieli znać:

Jeśli opowiesz nam nieco o swojej działalności, wtedy zaproponowane przez nas frazy będą mogły być jeszcze lepszym odzwierciedleniem Twojej oferty.

Dlaczego płaci się za pozycjonowanie co miesiąc?
Pozycjonując daną stronę zawsze prowadzimy statystyki i sporządzamy raporty, odzwierciedlające efekty naszej pracy. To właśnie na ich podstawie rozliczamy usługę pozycjonowania. Miarodajnym okresem do rozliczeń jest właśnie okres jednego miesiąca, ponieważ w jego trakcie, każdego dnia, sprawdzamy pozycję zajmowaną przez stronę na konkretną frazę. Na podstawie tego widać, co udało nam się osiągnąć w tym czasie, dlatego też rozliczamy się co miesiąc, a nasi Klienci płacą tylko za realne efekty naszej pracy.
Co daje pozycjonowanie?
W jaki sposób szukasz czegoś w internecie? Wpisujesz do wyszukiwarki Google nazwę konkretnej usługi lub produktu? W takim razie, dzięki pozycjonowaniu, Twoje produkty i usługi mogą być odpowiedzią na wpisywane zapytania.
Jeśli zajmujesz się sprzedażą części samochodowych, to twój internetowy sklep może być pozycjonowany na słowa stanowiące nazwy podzespołów lub konkretnych części. Jeśli działasz w branży kosmetycznej, to twój biznes, np. salon fryzjerski znajdą klienci, gdy wpiszą w wyszukiwarkę: fryzjer, salon fryzjerski, czy zabiegi fryzjerskie. To wszystko jest możliwe właśnie dzięki pozycjonowaniu, dzięki któremu Twoją firmę w bardzo prosty sposób można znaleźć w zasobach internetu dla potencjalnego klienta. Ta forma promowania biznesu ma jeszcze jedną zaletę, otóż dzięki niej trafią do Ciebie klienci, którzy naprawdę są zainteresowani Twoimi produktami lub usługami. Wpisując dane słowa w wyszukiwarkę są nastawieni na znalezienie tego, co zaspokoi ich potrzeby, więc dlaczego mają w ten sposób nie znaleźć Twojej firmy?
Dlaczego jedne frazy są tańsze, a inne droższe?
Pozycjonowanie w dużej mierze polega na wybiciu się spośród konkurencji. Jeśli konkurencja jest duża, to trudniej jest wypozycjonować stronę, a to przekłada się na koszt pozycjonowania. Dlatego też droższe frazy wymagają większego nakładu pracy, większej intensywności w podejmowaniu działań pozycjonerskich, jak również szybkiego reagowania na zabiegi podejmowane przez konkurencję. Generalnie koszt jednej frazy jest uzależniony od stopnia trudności danej frazy w jej pozycjonowaniu.
Kiedy pozycjonowanie daje pierwsze efekty?
Promowanie swojej działalności w internecie poprzez pozycjonowanie wymaga nieco cierpliwości. Pierwsze efekty widoczne są około miesiąca czasu, a ma na to wpływ zazwyczaj bardzo duża konkurencja – nie tylko innych firm z tej samej branży, ale także i agencji, które zajmują się pozycjonowaniem. Pamiętać należy także o tym, że zdobyta wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania nie jest przypisana na zawsze do strony. Promocja w internecie charakteryzuje się tym, że tutaj wszystko jest zmienne i aby wypracowaną pozycję utrzymać, dalej należy prowadzić pozycjonowanie. Jeśli zrezygnuje się z podejmowania tych działań, wtedy strona spadnie z osiągniętej pozycji. Będzie to także wynik tego, że konkurencja także pracuje na to, aby być widoczną w internecie.

Klienci

Kontakt


Dane:
PewneSEO
ul. 3 Maja 22/2c
40-096 Katowice
woj. śląskie


Osoba kontaktowa:
Michał Ptak
tel.: +48 883 973 824
e-mail: biuro@s90.pl

Kontakt Miasta