Pozycjonowanie

Pakiet do 300 zł
Skuteczne pozycjonowanie może być tanie, jeśli tylko zaufasz specjalistom. Pakiet do 300 zł miesięcznie, to gwarancja niskiej ceny przy wysokiej jakości usług. Oferujemy Ci:

Pozycjonowanie na frazy regionalne, to pierwszy krok do pozyskania stałych Klientów. Jeśli w regionie Twoja firma zyska renomę i zapracuje na rzetelną markę, to o wiele łatwiej będzie Ci zaistnieć na rynku ogólnopolskim. Dlatego wybierz pakiet do 300 zł, w którym zaproponujemy Ci frazy typu: kwiaciarnia dąbrowa górnicza, kosmetyczka sosnowiec, mechanik będzin.

Wiemy z doświadczenia, że promocja w regionie przynosi doskonałe efekty. Gwarantujemy, tanie i skuteczne pozycjonowanie do 300 zł!

Wycena fraz za darmo! Skorzystaj z formularza kontaktowego i dowiedz się, czy Twoja kampania reklamowa może być jeszcze tańsza.

Zamów

Pakiet do 1500 zł
W relacji kosztów do zysków pozycjonowanie jest jedyną formą promocji, która zawsze będzie przynosić korzyści. Pakiet do 1500 zł, to inwestycja w efektywną reklamę, która pozwoli zaistnieć promowanej firmie w internecie. W pakiecie do 1500 zł oferujemy:

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była znana na rynku regionalnym, ale również i na obszarze całego kraju, to ten pakiet jest idealny dla Ciebie. Oprócz tego gwarantujemy, że kampania reklamowa nie przekroczy ustalonego miesięcznego budżetu, który maksymalnie może wynosić tylko 1500 zł.

Sprawdź, bo może być jeszcze taniej! Bezpłatną wycenę kampanii reklamowej otrzymasz po wysłaniu zapytania z formularza kontaktowego.

Zamów

Pakiet od 1500 zł
Pozycjonowanie to szeroki zakres działań promocyjnych, które są w zasięgu Twojej ręki. Wybierając pozycjonowanie w pakiecie od 1500 zł, otrzymasz dużo więcej niż tylko prowadzenie kampanii reklamowej. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, a wybierając pakiet od 1500 zł otrzymasz:

Pozycjonowanie w pakiecie od 1500 zł, to kompleksowa kampania reklamowa wzbogacona o usługę ochrony marki. Dzięki takiemu połączeniu marka Twojej firmy będzie bezpieczna i nie będą miały na nią wpływu działania nieuczciwej konkurencji. W efekcie firmowa strona będzie docierać do potencjalnych klientów, realnie zainteresowanych danym produktem.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny fraz. Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij go do nas, a my przygotujemy zestawienie fraz, promujących Twój serwis.

Zamów

Klienci

Kontakt


Dane:
PewneSEO
ul. 3 Maja 22/2c
40-096 Katowice
woj. śląskie


Osoba kontaktowa:
Michał Ptak
tel.: +48 883 973 824
e-mail: biuro@s90.pl

Kontakt Miasta