O firmie

Dzisiaj nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w internecie. Istniejemy na rynku od 2008 roku, kiedy to została założona firma PewneSEO. Jej początki sięgają jednak znacznie wcześniej, bo aż do 2005 roku, w którym stawialiśmy pierwsze kroki w pozycjonowaniu. Wraz z założeniem firmy, postanowiliśmy stworzyć nasze autorskie narzędzie Seo-Stat, dzięki któremu my, inne agencje oraz osoby prywatne, mogą monitorować efekty pozycjonowania.

Z biegiem czasu powiększyliśmy naszą działalność o świadczenie usług:

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług sprawiła, że w 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z innymi agencjami reklamy, wśród których jest, m.in.: Wizual, PIMEDIA, QualityWebTraffic, Agencja Reklamy S.P.G. Potwierdzeniem naszej efektywności jest zajęcie 2 miejsca w ogólnopolskim konkursie pozycjonerskim oraz to, że nieprzerwanie od początku naszej działalności posiadamy certyfikat AdWords.
Na profesjonalną obsługę naszych klientów składa się praca całego zespołu, który tworzą osoby zajmujące się pozycjonowaniem, webmasterką, copywritingiem, grafiką oraz social mediami.

Od 2011 roku wspieramy Stowarzyszenie Pogoria Biega, a nawet aktywnie bierzemy udział w imprezach biegowych, nie tylko ograniczając się do ich sponsorowania. W 2012 roku mieliśmy przyjemność obsłużyć naszego 500-nego Klienta, a już niebawem 1000-nego! Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca przynosiła jak najlepsze rezultaty. Stale się rozwijamy i dbamy o to, aby nasze usługi spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe formy współpracy, tworząc rozwiązania informatyczne na indywidualne potrzeby Klienta. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, bezpłatnej wyceny pozycjonowania oraz pełnej sukcesów współpracy.

O NAS

Klienci

Kontakt


Dane:
PewneSEO
ul. 3 Maja 22/2c
40-096 Katowice
woj. śląskie


Osoba kontaktowa:
Michał Ptak
tel.: +48 883 973 824
e-mail: biuro@s90.pl

Kontakt Miasta